DTF-TK1600
DTF принтери
TK1600 – бул CMYK+ак түстү колдогон жана 38м²/саатка чейин басып чыгаруучу Epson 13200-A1 басып чыгаруучу баштык менен жогорку өндүрүмдүү DTF принтери. 1600 мм туурасы, автоматтык сыя менен камсыздоо жана үч зоналык жылытуу менен ал текстиль жана жарнама үчүн идеалдуу, эффективдүү, жогорку сапаттагы натыйжаларды камсыз кылат.
Көбүрөөк билүү үчүн бул жерди басыңыз
Цитата СУРОО
МОДЕЛДЕРДИ САЛЫШТЫРЫҢЫЗ
ӨНҮМДҮ БӨЛҮШҮҮ
КЕЛЕЧЕГИНИЗ ҮЧҮН БИЗ МЕНЕН ӨНӨКТӨШТҮЗ
Эмне үчүн Стартап ЖАКШЫ ПРИНТЕРди тандады?
Киришүү
DTF принтерин тааныштыруу
TK1600 5/6 Epson 13200-A1 басып чыгаруу баштары менен жабдылган, 38м²/саат ылдамдыкта CMYK+Ак басып чыгарууну колдогон жогорку натыйжалуу DTF принтери. Максималдуу басып чыгаруу туурасы 1600 мм, ал автоматтык түрдө азыктандыруу жана алуу тутумун, 3 баскычтуу жылытуу жана өнүккөн сыя жүгүртүүнү камтыйт. ПЭТ-пленкага жогорку сапаттагы үлгүлөрдү басып чыгаруу үчүн иштелип чыккан, ал бир адамга бир нече түзмөктөрдү иштетүүгө мүмкүндүк берет жана минималдуу заказ санын талап кылбайт. Тез жана үнөмдүү, TK1600 таза жогорку сапаттагы сүрөт файлдары менен фото-деңгээлдеги эффекттерге жетишип, жуунууга эң сонун туруктуулук менен жандуу түстөрдү берет. Текстиль жана белги үчүн идеалдуу.
Азыр бата алыңыз
Параметр
TK1600 — Epson 13200-A1 басып чыгаруу башын колдонгон, CMYK+ак басып чыгарууну колдогон жана автоматтык сыя менен камсыздоо жана ак сыя жүгүртүү тутуму бар жогорку өндүрүмдүү DTF принтери. Ал жогорку ылдамдыкта режимде 38м²/саат басып чыгара алат жана массалык өндүрүш үчүн ылайыктуу 1600мм максималдуу басып чыгаруу туурасын колдойт. Түзмөктүн кагазды автоматтык түрдө берүү жана чыгаруу системасы жана туруктуу басып чыгаруу натыйжаларын камсыз кылуу үчүн үч зоналык жылытуу функциясы бар. Бул RIP программалык камсыздоонун ар түрдүү менен шайкеш келет жана күчтүү ийкемдүүлүккө ээ. Ал текстиль жана жарнама сыяктуу тармактарда колдонууга ылайыктуу жана өндүрүштүн натыйжалуулугун жана басып чыгаруунун сапатын жогорулатуу үчүн идеалдуу тандоо болуп саналат.
Модел DTF-TK1600
Басма баш Epson 13200-A1
Басып чыгаруу башынын саны 5 6
Басып чыгаруу түсү 3CMYK+W 2CMYK+ 2W+ 2FmFy+W
720*2400DPI 8PASS 23m²/ч
Жогорку ылдамдык режими 720*1800DPI 6PASS 37m²/ч 720*1800DP 6PASS 21m²/ч
720*2400DPI 8PASS 17m²/ч
720*2400DPI 8PASS 12m²/ч
Басып чыгаруу өлчөмү 1600мм
RLP Программасы RIIN/Flexiprint/CADlink/NeoStampa
Медиа өткөрүп берүү Автоматтык тамактандыруу жана алуу системасы
Жылытуу ыкмасы Алдыңкы/ортодогу/арткы 3 баскычтуу жылытуу
Сыя системасы Авто сыя менен камсыз кылуу, ак сыя жүгүртүү жана аралаштыруу
Power Supply 110V/220V 50~60HZ 510W/10KW
Иш чөйрөсү Температура:20℃-30℃ Нымдуулук:35%~65%
Машинанын өлчөмү/салмагы Принтер: 2970*850~1565мм 259кг
Powder Shaker: 2160 * 2090 * 967mm 470kg
Пакеттин өлчөмү/Салмагы Принтер: 3130*760*870мм 332кг
Порошок чайкоочу: 2120*1670*1140мм 560кг